Kalendarz

Kwiecien 2024
Pn Wt Sr Cz Pt So Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Dziękujemy za każde, nawet najdrobniejsze wsparcie. Bez niego nasza działalność nie byłaby możliwa. Ty też możesz zostać naszym mecenasem lub darczyńcą.

Zachęcamy do wsparcia za pomocą widocznego formularza lub do bezpośrednich wpłat i stałych zleceń na nasze konto. Jesteśmy otwarci na każdą propozycję wsparcia naszych działań – wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt.

 

Dlaczego warto nas wspomóc?

Stowarzyszenie Przyjazna Gmina Baranów utrzymuje się z darowizn pochodzących od prywatnych darczyńców, ze składek członkowskich oraz z pieniędzy zarobionych w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie otrzymujemy dotacji od instytucji publicznych, nie trwonimy więc pieniędzy podatników.

Jesteśmy absolutnie niezależni politycznie – nie realizujemy partykularnych interesów polityków, firm oraz innych organizacji.

Nasze finanse są przejrzyste. Odnotowujemy każdą, nawet najmniejszą darowiznę w corocznym sprawozdaniu finansowym.

 

 

Wszystkie przychody również są dostępne w corocznym sprawozdaniu. Nasze koszty działalności są minimalizowane, abyśmy mogli wykazać jak największy dochód.

Koszty osobowe Stowarzyszenia wynoszą 0 zł! Nikt z nas nie czerpie absolutnie żadnych korzyści finansowych z działalności Stowarzyszenia.

Nasze wydatki administracyjne, to jedynie koszty serwera i znaczków pocztowych. Koszt siedziby to dokładnie 1 zł rocznie, podobnie jak i obsługa księgowa i prawna (oj, to razem wyszło już 3 złote!).

 

Siła Stowarzyszenia tkwi w nas samych, w naszej determinacji, chęci działania i przekonaniu, że jest to dla naszego wspólnego dobra.

Nasze nowości!

W dniu 24 lipca 2019 r. o godzinie 19.00 w OSP Kaski odbędzie się zebranie członków Stowarzyszenia podsumowujące ostatni rok działalności.


Zamieściliśmy na stronie tekst projektu SPEC-USTAWY.


Start strony www.zpl-cpk.plZAPRASZAMY DO SERWISU:

 

http://www.gmina-baranow.pl/

logo_footer